image

Klasyfikacja pewnych firm.

Na łamach naszego serwisu można znaleźć tylko i wyłącznie firmy godne zaufania, dzięki czemu, jeśli tylko do nas dołączysz, od razu staniesz się firmą wiarygodną oczach przypadkowych klientów. Musisz oczywiście spełnić nasze wymogi.

Noclegi w Zakopanem

Jeżeli pragniecie spędzić kilka dni na łonie natury, odpocząć od zgiełku i hałasu w mieście, noclegi w Zakopanem są doskonałym i trafnym wyborem. Pensjonat Zakopane Marymont dysponuje 70 miejscami noclegowymi, z czego większość to pokoje Zakopane dla dwóch osób, toteż możemy przyjąć dość dużą grupę wczasowiczów jednorazowo. Zapraszamy szczególnie zorganizowane grupy, w ofercie posiadamy również salę fitness, saunę i jacuzzi czy wypożyczalnię sprzętu sportowego, dzięki czemu będziecie mogli Państwo ten czas spędzić czynnie. Noclegi w Zakopanem jakie oferujemy to pokoje z widokiem na góry, niezależnie od pogody zapraszamy wczasowiczów na kilka dni urlopu.

Adres strony internetowej: marymont-sggw.pl

Odsłon strony: 17015

Wejść na stronę: 10119

PageRank: n/a

Ocena: 4.4

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: noclegi w Zakopanem, kwatery w Zakopanem, pensjonat Zakopane, pokoje Kościelisko, Tatry noclegi, wypoczynek Zakopane, hotele w górach, apartamenty Zakopane, hotel Zakopane

Komentarze (0)  •  W katalogu od 2014-04-17  • 

Dodaj rekomendacje do serwisu