image

Klasyfikacja pewnych firm.

Na łamach naszego serwisu można znaleźć tylko i wyłącznie firmy godne zaufania, dzięki czemu, jeśli tylko do nas dołączysz, od razu staniesz się firmą wiarygodną oczach przypadkowych klientów. Musisz oczywiście spełnić nasze wymogi.

Internetowy kantor wymiany walut

Internetowy kantor wymiany walut, który dla państwa prowadzimy, to nie do końca kantor. Typowy kantor internetowy to miejsce, gdzie obowiązuje przelicznik walut i na jego podstawie sprzedaje się kantorowi pieniądze lub się je od niego w oparciu o aktualny kurs walut kupuje. Nowoczesny internetowy kantor wymiany walut eliminuje pośrednika w takiej transakcji i powoduje, że pieniądze wymieniają miedzy sobą osoby zainteresowane posiadaniem określonej waluty, a nie podmioty chcące nią po prostu handlować. Zysk z pozbycia się w tym przypadki pośrednika jest absolutnie oczywisty i nie trzeba go nikomu tłumaczyć.

Adres strony internetowej: amronet.pl

Odsłon strony: 17274

Wejść na stronę: 10382

PageRank: n/a

Ocena: 4.3

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: internetowy kantor wymiany walut, kantor internetowy opinie, internetowa wymiana walut, przelicznik walut online, przelicznik walut dolar, przelicznik walut euro

Komentarze (3)  •  W katalogu od 2014-03-05  • 

Komentarze: 3

user

Seven (IP: *.*.235.237) napisał:
2017-06-24 14:04:58

Amronet dysponuje w pełni bezpieczną e-platformą i dla mnie to jest najważniejsze.Korzystne kursy dodatkowo mnie przekonały, że to waśnie z tego kantoru online warto korzystać.

user

wikkx (IP: *.*.234.67) napisał:
2016-02-06 20:50:44

Szukając dobrego kantoru dla firm natrafiłem na stronę www.amronet.pl. Sprawdza się doskonale, wymiana waluty jest kwestią paru minut, wszystko można najpierw przeliczyć kalkulatorem walut, a przelewy zagraniczne od niedawna można wykonywać z opcją ekspress target- błyskawicznie. Co więcej, nawet FV otrzymuję. Mówiąc krótko Amronet to dobry kantor dla biznesu i do dłuższej współpracy.

user

Pawel (IP: *.*.134.88) napisał:
2015-06-19 00:18:20

Co do Amronet.pl to sam korzystam od miesiaca i wszystko idealnie ;) bardzo czesto wymieniam i dobrze przetestowalem:)

Dodaj rekomendacje do serwisu